ŽiWOOt u nás

Nežijeme jen prací, ale záleží nám na tom, aby se nám v práci žilo dobře.

,,Když se ti něco nelíbí, tak to změň.”

Něco takového si řekl Petr Srna, když WOO v roce 2017 zakládal. Nelíbilo se mu, jak se influencer marketing v Česku dělá, a tak se do toho pustil sám.

O několik let a mnoho kampaní později už se zdaleka nesoustředíme jen na influencer marketing, tahle filozofie nám ale zůstala. Pracujeme tak, aby to dávalo smysl, kašleme na “zavedené postupy”, pokud nám nevyhovují, ptáme se “Proč?”, ale ještě častěji “Proč ne?”.

Demokracie rulez

Všechny dveře jsou u nás otevřené - a není to jen proto, že jich moc nemáme. Věříme, že žádná otázka není moc hloupá a žádný úkol moc podřadný. Hodně si zakládáme na zpětné vazbě, takže u nás vždycky víš, na čem jsi. 
A vždycky můžeš říct, co si myslíš. Funguje to? Funguje. Protože každý ví, za co je zodpovědný, nikdo se nefláká 
a kde je spolehlivost, je i svoboda.

Trávíme spolu čas, protože chceme

I když máme a využíváme možnost pracovat z domova (z kavárny i od moře), tak spolu pořád trávíme hodně času i mimo kancelář a úřední hodiny. Pořádáme společné snídaně, pikniky, grilovačky, pub kvízy, běhy za dobrou věc, chodíme na koncerty kolegů… máš další nápad? Sem s ním!

Už jsme spontánně vyrazili i do Španělska a užili si práci z terasy, válení na pláži, drinky nebo večer arkádových her. Spojuje nás totiž chuť si to – za každých okolností – udělat hezký.

Každý dostane šanci

Myslíme i na ty, kteří nemají hromadu zkušeností. O to víc si ale dáváme záležet na tom, aby každý dokázal využít všechny svoje talenty. Kvalitní onboarding, externí i interní školení, pravidelné sezení 1:1 s nadřízeným 
a možnost zkusit si různé úkoly a třeba se i posunout 
v rámci týmu – to všechno je možné. Co zas čekáme my? Proaktivní přístup, schopnost přijmout zpětnou vazbu a
trochu zdravé sebereflexe. A potom? Fantazii se meze nekladou!

Chceš u nás pracovat?

Poslechni si náš podcast na Spotify!